Nauczanie zdalne od 25 III ​do 8 IV 2020r

25 marca 2020

Drodzy Rodzice!

W oparciu o nowe zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczące zdalnego nauczania, wybraliśmy dla Państwa dzieci najdogodniejszą opcję nauczania, którą będziemy realizować od 25 III ​do 8 IV 2020r. Nauczanie przez nas wybrane uwzględnia również Państwa sugestie i opinie, przesłane w ankiecie, za które dziękujemy, bo okazały się dodatkowym źródłem cennych informacji.

Prosimy o cierpliwość i spokojne podejście do obecnej sytuacji, uzależnionej przede wszystkim od możliwości psychofizycznych dzieci oraz sytuacji sprzętowej. Współpracujmy i bądźmy dla siebie wyrozumiali.

Jak to będzie wyglądać?

Więcej znajdziesz na zakładce NAUCZANIE ZDALNE lub poniższych plikach do pobrania

pliki do pobrania:

List do rodzica: Jak to będzie wyglądać?, forma kontaktu, materiały do działania, ocenianie, o co prosimy?

Instrukcja dla ucznia: Instrukcja dla ucznia do pobierania materiałów lekcyjnych.

25 marca 2020