Nasze wokalne talenty

28 listopada 2022 @ 08:00 - 17:00

26 listopada w Wielowsi odbył się koncert galowy połączony z rozdaniem nagród w XV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Nasze muzycznie uzdolnione dziewczyny zaprezentowały się wspaniale zdobywając wysokie laury:
? Natalka SkrzypiecI miejsce w kategorii klas 4-6 przygotowana przez p. M. Nowak
?Wiktoria Słodka i Justyna Maniura w duecie “Bel Canto” – II miejsce w kategorii duety przygotowane przez p. B. Orlińską
? Natalia SkowronekIII miejsce w kategorii kl.1-3 przygotowana przez p. M. Nowak.

Gratulujemy Wyróżnienia i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.

Natomiast w XIV Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej “Śpiewać każdy może 2022” Julia LEWANDOWSKA prowadzona przez p. M. Nowaka wyśpiewała II miejsce w kategorii soliści kl.4- 6

Gratulujemy wyróżnienia i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.

28 listopada 2022