Nasze tegoroczne projekty ogólnopolskie

1 października 2020 @ 08:00 - 17:00

Mimo pandemii jesteśmy otwarci na innych i to udowadniamy, biorąc udział w długoterminowych projektach i programach edukacyjnych. Są one zgodne z priorytetami MEN na rok szkolny 2020/2021. Mamy nadzieję, że nasze działania zostaną zwieńczone sukcesem.

Szkoła Myślenia Pozytywnego – to program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego oraz upowszechniania wiedzy na jego temat.

Szkoła Demokracji to program,  którego celem jest zwiększenie udziału uczniów i uczennic w życiu szkoły oraz wzmocnienie samorządności uczniowskiej. Otrzymaliśmy certyfikat Szkoły Demokracji do 2022r.

Trzymaj Formę, Jak ja jem, Dobrze jemy ze Szkołą na widelcu to ogólnopolskie programy edukacyjno-zdrowotne

Ogólnopolski projekt edukacyjny “Z kulturą Mi do twarzy”, którego głównym celem jest wprowadzenie uczniów w świat wartości oraz promowanie kultury w szerokim zakresie.

Międzynarodowy projekt plastyczny: “Kreatywne prace plastyczne” to projekt, który ma na celu wspieranie harmonijnego rozwoju dzieci poprzez twórcze działania plastyczne.

Uniwersytet Dzieci, którego misją jest rozwijanie potencjału twórczego i intelektualnego dzieci, aby mogły one w pełni korzystać ze swoich talentów, zrozumieć świat i skutecznie w nim działać.

1 października 2020