« Wszystkie Wydarzenia

• To wydarzenie minęło.

Nasze sportowe talenty

10 listopada 2021

30 października w Dąbrowie Górniczej odbyły się Mistrzostwa Śląska Młodzików w zapasach w stylu wolnym. Nasz uczeń Przemek Mrozek z klasy 7a wywalczył srebrny medal i tytuł Wicemistrza Śląska. G R A T U L U J E M Y
Emilia Kaczmarek z 5e rozpoczęła sezon  medalowo.
1 miejsce – Śląska Liga Judo
2 miejsce – Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym
Jak widać, można mieć wysokie wyniki równocześnie w Karate, jak i w Judo.
W dniach 22-24 października w Wałbrzychu odbył się Ogólnopolski Turniej Age Group 11-16 w Akrobatyce Sportowej. Nasza uczennica Maja Mrozek wraz z partnerką wywalczyły srebrny medal. Maja pomimo 10 lat wystąpiła w wyższej, trudniejszej kategorii wiekowej.
A kolejna gimnastyczka nam się rozkręca. Oliwka Baldysz z klasy 2c zdobyła w ostatnich dwóch miesiącach kolejne medale i puchary na licznych turniejach i zawodach gimnastyki artystycznej. Brawo!!!  Gratulujemy!!!
Wielkie gratulacje dla Magdy Różyło!!!
Nasza uczennica startująca w barwach Karate MUKS IPPON zdobyła srebrny medal w kumite i brązowy medal w kata podczas wrześniowych Mistrzostwach Europy w Karate.

Seweryn Gazda zdobył tytuł II vice Mistrza Polski w motocrossie w klasie 125. Swoją całoroczną, ciężką pracą osiągnął wspaniały rezultat i stanął na III miejscu podium w klasyfikacji generalnej sezonu 2021 startując w tym sezonie w nowej, wyższej klasie, motocyklem o pojemności 125. Trzeba również dodać, że był najmłodszym zawodnikiem w swojej klasie. W ubiegłym sezonie startował w klasie 85 i wtedy zdobył tytuł vice Mistrza Polski.