Listopad i grudzień w szkolnym sporcie

21 grudnia 2022 @ 08:00 - 17:00

Nasze reprezentacje uczniów w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej spisują się znakomicie.

KOSZYKÓWKA
Końcówka jesieni to czas rozgrywek koszykarskich w Igrzyskach Dzieci. Podczas Mistrzostw Bytomia ID w koszykówce dziewcząt nasze zawodniczki zdobyły brązowe medale i zajęły III miejsce w Bytomiu. Natomiast chłopcy wygrali swoją grupę eliminacyjną i zagrają w rozgrywkach półfinałowych i finałowych już niedługo.
 B  R  A  W  O

PŁYWANIE

Nasza reprezentacja dziewcząt i chłopców spisała się na medal podczas Mistrzostw Bytomia w Pływaniu Igrzysk Dzieci. Reprezentacja DZIEWCZĄT wypływała drużynowo II miejsce, a reprezentacja CHŁOPCÓW zajęła drużynowo III miejsce. Gratulujemy sukcesów!

ŁYŻWY

Rozpoczęliśmy już sezon łyżwiarski. Kolejne klasy odwiedzają lodowisko, by doskonalić jazdę na łyżwach pod okiem naszych nauczycieli wf albo (jak 4e) pod okiem bytomskiego hokeisty – pana Błażeja Salamon. Ale nie ważne z kim, ważne, że jazda na łyżwach jest super i wszyscy wracają zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

X BIEG ŚW. MIKOŁAJÓW
Jak co roku na bytomskim rynku odbywa się Bieg Świętych Mikołajów. W tym roku nasi uczniowie aktywnie wzięli udział w tej charytatywnej, sportowej akcji. Na szczególne  wyróżnienie zasługuje klasa 8b, która stawiła się w najliczniejszym składzie. Wielkie gratulacje dla Julii Ościk, która wygrała swoją kategorię wiekową oraz dla Justina Kurlbauma, który zdobył 3 miejsce.

Wielkie brawa dla wszystkich uczestników  za udział w tej świątecznej akcji.

21 grudnia 2022