Karnawał trwa…

11 stycznia 2023 @ 08:00 - 17:00

Karnawałowe szaleństwo można było zaobserwować od rana. To uczniowie klas młodszych w budynku A  poprzebierani za postacie znanych bajek i filmów lub innych bohaterów popkultury. Odwiedziły nas: wróżki, królewny, rycerze, księżniczki, modelki, piraci, policjanci, kosmici, spidermani, itd. Trudno zliczyć i wymienić je, ale można sprawdzić na zdjęciach w naszej galerii. (link na końcu )

Na sali gimnastycznej, która zamieniała się w parkiet taneczny, przy skocznej muzyce i mgle wypuszczanej pod nogi zachwyconych dzieciaków  wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo zmęczenia pląsami. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem rozeszły się do sal.  Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów balowych oraz wychowawcom za opiekę podczas zabawy karnawałowej.

11 stycznia 2023
Kategoria Wydarzenie: