Dzień otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów

21 kwietnia 2022 @ 17:00 - 18:30

21 kwietnia o godz. 17.00 zapraszamy Wszystkich jeszcze Przedszkolaków na DZIEŃ OTWARTY dla przyszłych PIERWSZOKLASTÓW. Mamy dla Was mnóstwo atrakcji, by poznać szkołę, koleżanki i kolegów, nauczycieli oraz innych pracowników szkoły, a przy tym miło i kreatywnie spędzić czas. Myślą przewodnią będzie: Szukaj wiedzy i rozwijaj swoje talenty. W naszej szkole Ci się uda. A specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych zajęć: doświadczenia “naukowe”, zabawy matematyczne, językowe, polonistyczne z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, zajęcia sportowe i taneczne.  Takie zajęcia są nie tylko wspaniałą zabawą, ale inspirują dzieci do twórczego myślenia, rozwijania zainteresowań i wyrabiania postaw społecznych.

21 kwietnia 2022