1 czerwca 2021 @ 08:00 - 17:00

Drodzy uczniowie!
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszym małym i tym większym Uczniom
życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości.
Życzymy Wam, byście celebrowali sukcesy,
rozwijali swoje pasje, szlifowali talenty
oraz dostrzegali szansę w każdym dniu,
bo on przynosi nowe przygody,
nowe możliwości i nowe znajomości.
Powodzenia!

Dzień Dziecka bez wątpienia można nazwać najszczęśliwszym świętem na świecie. Sądząc po minach naszych uczniów tak właśnie było. Uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich zamiast lekcji spotkali się na naszych terenach zielonych, gdzie czekały na nich liczne atrakcje. Ogromnym powodzeniem cieszyło się boisko, na co dzień zajęte przez klasy starsze. Malowanie koszulek, wyścigi rzędów, wyzwania, zabawy taneczne, tworzenie pamiętników,  lody to wszystko czekało na naszych milusińskich. Klasy starsze postawiły na integrację, wszak dopiero od kilku dni są z nami w szkole. Były więc klasowe wycieczki, zdobycie Biskupiej Kopy, plener nad Chechłem, odwiedziny w Śląskim Ogrodzie Botanicznym, wizyta w Laser Housie, warsztaty w Muzeum Górnośląskim, seans filmowy w kinie, wspólne lody i spacery. Mamy nadzieję, że uśmiech, który dzisiaj widzieliśmy na twarzach naszych uczniów będzie im towarzyszył każdego dnia.

1 czerwca 2021
Kategoria Wydarzenie: