Dzień (a nawet tydzień) Życzliwości

22 listopada 2021 @ 08:00 - 17:00

UWAGA!
Wraz z Kulturalni(e) Nakręceni ogłaszamy TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI!
Co roku w naszej szkole świętujemy przypadający na 21 listopada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym roku chcemy zachęcić Was do życzliwych zachowań i gestów przez co najmniej jeden tydzień. Każdego dnia, począwszy od  21. listopada, na naszych stronach facebookowych, pojawi się ZADANIE-WYZWANIE DNIA. Mamy nadzieję, że przyłączycie się do naszej zabawy.
Aby okazać ŻYCZLIWOŚĆ wystarczy choćby uśmiech. Naprawdę niewiele potrzeba, żeby poprawić komuś nastrój. Czas pandemii, izolacji, nauki zdalnej, a przede wszystkim noszenie maseczek sprawiły, że życzliwych uśmiechów mieliśmy w tym roku wyjątkowo mało… Podarujcie więc szeroki i szczery uśmiech swoim domownikom, a także napotkanym osobom. Przekonacie się sami, jak wielką moc ma Wasz uśmiech.
PS. Pamiętajcie, że w szkole nadal obowiązuje noszenie maseczek. Wyzwanie polega więc na tym, żeby znaleźć sposób na to, aby uśmiechać się do siebie mimo wszystko…
Niech moc uśmiechu będzie z Wami.

Dzień Życzliwości w klasach młodszych – uśmiech i miłe słowa sprawiają, że świat jest piękniejszy.

22 listopada 2021