Bieg “Fair Play”

14 września 2022 @ 08:00 - 17:00

7 września obchodzony jest Światowy Dzień Fair Play ustanowiony (w 2020 roku) przez Międzynarodowy Komitet Fair Play (CIFP). To inicjatywa, mająca na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu. W naszej szkole z powodu pogody, trochę później niż w kalendarzu, odbył się nasz szkolny „Bieg Fair Play”.
Nauczyciele WF przypomnieli wszystkim, co to jest FAIR PLAY oraz przedstawili wartości, jakimi powinien kierować się każdy, kto bierze udział we współzawodnictwie sportowym.

Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zapamiętają, że każdy zawodnik, sędzia, trener i inne osoby w myśl zasady fair play traktowane powinny być z szacunkiem.
Wielkie brawa i dodatkowe punkty dla tych, którzy chcieli sprawdzić się w naszym szkolnym biegu Fair Play 2022. A wygrani otrzymali drobne nagrody i dyplomy.

14 września 2022