- This event has passed.
Bezpieczeństwo w drodze do i ze szkoły
5 grudnia 2025 @ 08:00 - 17:00

Dzisiaj w naszej szkole mieliśmy bardzo ważnych gości! 🤩 Funkcjonariusze Policji odwiedzili uczniów klas 2 i 3, aby przeprowadzić prelekcję na temat zasad bezpieczeństwa.
Młodzi słuchacze dowiedzieli się, jak:
Bezpiecznie poruszać się w drodze do i ze szkoły 🚶♀🚦.
Prawidłowo reagować na sytuacje zagrożenia i do kogo zwrócić się o pomoc (w domu i poza nim) 📞.
Rozsądnie postępować w kontakcie z nieznajomymi 🛑.
Jak ważny jest odblask po zmroku! ✨
To była bardzo pouczająca lekcja, a nasi uczniowie aktywnie brali udział w rozmowie! Dziękujemy Policji za cenną wiedzę i poświęcony czas! 💙Dbajmy o bezpieczeństwo naszych dzieci każdego dnia!








