Bądź bezpieczny!

16 września 2021 @ 08:00 - 17:00

15 i 16 września gościliśmy w naszej szkole panią podkomisarz Annę Lenkiewicz, która przypomniała naszym uczniom zasady bezpiecznego poruszania się rowerem, rozmawiała z dziećmi na temat zachowania bezpieczeństwa podczas drogi do i ze szkoły. Oprócz zasad poruszania się po drodze, uczniowie dowiedzieli się również jak postępować w kontakcie z osobą obcą oraz w przypadku spotkania na drodze psa bez właściciela.

Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek naszego gościa i chętnie zadawały pytania, głównie dotyczące nowelizacji przepisów ruchu drogowego np. kar za używanie telefonów komórkowych podczas przechodzenia przez jezdnię. Teraz już każdy wie, jak zadbać o siebie i kolegę. A o bezpieczeństwie zawsze warto przypominać,

16 września 2021