3,2,1… START!

1 września 2022 @ 08:00 - 17:00

Po wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023.

1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego.  Nowych uczniów w sali gimnastycznej przywitali ich starsi koledzy z klasy 3b i 3e krótkim, muzycznym powitaniem, a następnie pani dyrektor wielkim, kolorowym ołówkiem pasowała każdego pierwszaka na ucznia naszej szkoły. Pierwszoklasiści z tradycyjnymi rogami obfitości, wraz z towarzyszącymi im rodzicami udali się na krótkie spotkanie z wychowawcami do swoich klas. W tym czasie ich starsi koledzy spotkali się z wychowawcami i swoimi kolegami i koleżankami w swoich klasach. Pierwsze powakacyjne spotkania odbyły się w bardzo przyjemnej atmosferze. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na możliwość podzielenia się swoimi wakacyjnymi wrażeniami.

Początek roku szkolnego jest momentem skupiającym w sobie wiele różnych oczekiwań nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców. Pamiętając słowa kardynała Stefana Wyszyńskiego „Każda rzecz wielka musi kosztować i musi być trudna. Tylko rzeczy małe i liche są łatwe” – nauczycielom życzymy pozytywnej energii, uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, natomiast rodzicom satysfakcjonującej ich współpracy ze szkołą.

1 września 2022
Kategoria Wydarzenie: